Tikslas - sukurti solidaus bei estetiško dizaino reprezentacinę svetainę Lietuvos ekonomikos konferencijai, kuri orientuota į Lietuvos verslo bei politikos lyderius. Svetainėje lankytojai turės patogiai rasti informaciją apie pranešėjus bei diskusijų dalyvius, renginio programą, kainodarą. Internetinėje svetainėje lankytojai galės įsigyti bilietus, o vidinė sistema turi automatiškai sugeneruoti sąskaitas faktūras užsiregistravusiems, o taip pat ir bilietus į renginį. Svetainė turi būti pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (angl. responsive web design), o jos turinys valdomas per "WordPress" turinio valdymo sistemą (angl. content management system).

Solidus dizainas

Anot "Vilmorus" tyrimų, Lietuvos ekonomikos konferencija yra solidžiausias verslo renginys Lietuvoje, tad įvaizdis ypatingai svarbu.

Mobilus pritaikymas

Dalis lankytojų svetainę pasiekia mobiliais įrenginiais, todėl atliktas pritaikymas įvairiems įrenginiams (angl. responsive web design).

Pranešėjai, programa

Internetinėje svetainėje patogiai atvaizduota informacija apie pranešėjus bei programa, nes tai yra svarbiausias tinklalapio turinys.

Registracija į renginį

Lankytojai gali įsigyti vieną iš dviejų bilietų tipų (vienai dienai, dviem dienom) užpildant išplėstines registracijos formas.

Sąskaitų generavimas

Po dalyvio registracijos automatiškai sugeneruojama išankstinė sąskaita-faktūra (.pdf formatu) taip pagreitinant mokėjimus.

Bilieto generavimas

Kliento prašymu, suprogramuotas unikalios išvaizdos bilieto sugeneravimas (.pdf formatu), kuriame naudojama QR technologija.

Dalyvių įregistravimas

Klientui sukurtas vidinis puslapis, kuriame galima matyti visą užsiregistravusiųjų dalyvių sąrašą bei eksportuoti sąrašą (.csv formatu).

"WordPress" TVS

Patogiam turinio valdymui, klientui įdiegta populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema - "WordPress".

Dėkojame Pauliui už Lietuvos ekonomikos konferencijos svetainės sukūrimą. Darbas buvo padarytas puikiai, kūrėjas pakankamai greitai reagavo į pastabas bei pageidavimus. Tai jau trečioji svetainė kurią mums sukūrė „Excellence“. Tikrai kreipsimės pagalbos ir ateityje.

VšĮ Demokratijos plėtros fondas direktorius,
Almantas Gliožeris

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.