Tikslas - sukurti solidaus bei estetiško dizaino reprezentacinę svetainę Lietuvos susisiekimo konferencijai, kuris orientuotas į transporto verslo lyderius bei vyriausybines institucijas. Svetainėje lankytojai turės patogiai rasti informaciją apie pranešėjus bei diskusijų dalyvius, renginio programą, kainodarą. Internetinėje svetainė lankytojai galės įsigyti bilietus, o vidinė sistema turi automatiškai sugeneruoti sąskaitas faktūras užsiregistravusiems, o taip pat ir bilietus į renginį. Svetainė turi būti pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (angl. responsive web design), o jos turinys valdomas per "WordPress" turinio valdymo sistemą (angl. content management system).

Estetiškas dizainas

Klientas organizuoja pirmąją plataus masto konferenciją susisiekimo tema, tad pirmasis įspūdis šiame projekte buvo itin svarbus.

Mobilus pritaikymas

Dalis lankytojų svetainę pasiekia mobiliais įrenginiais, todėl atliktas pritaikymas įvairiems įrenginiams (angl. responsive web design).

Pranešėjai, programa

Internetinėje svetainėje patogiai atvaizduota informacija apie pranešėjus bei programa, nes tai yra svarbiausias tinklalapio turinys.

Registracija į renginį

Lankytojai gali įsigyti vieną iš trijų bilietų tipų (išankstinė, reguliari bei grupinė registracijos) užpildant išplėstines registracijos formas.

Sąskaitų generavimas

Po dalyvio registracijos automatiškai sugeneruojama išankstinė sąskaita-faktūra (.pdf formatu) taip pagreitinant mokėjimus.

Bilieto generavimas

Kliento prašymu, suprogramuotas unikalios išvaizdos bilieto sugeneravimas (.pdf formatu), kuriame naudojama QR technologija.

Dalyvių įregistravimas

Renginio metu nuskanavus dalyvio bilietą, informacija apie dalyvio tikslų atvykimą realiuoju laiku išsaugoma duomenų bazėje.

Dalyvių administravimas

Klientui sukurtas vidinis puslapis, kuriame galima matyti visą užsiregistravusiųjų dalyvių sąrašą bei eksportuoti sąrašą (.csv formatu).

Daugiakalbystė

Dalis renginio pranešimų vyks anglų kalba, todėl dalį svetainės turinio pritaikėme užsienio kalbai, t.y. pačią aktualiausią informaciją.

Naujienlaiškio prenumerata

Lankytojai gali užsiprenumeruoti įmonės siunčiamus reguliarius naujienlaiškius, o pats veiksmas atliekamas realiuoju laiku.

"WordPress" TVS

Patogiam turinio valdymui, klientui įdiegta populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema - "WordPress".

Norėjome švaraus, gražaus ir funkcionalaus svetainės dizaino. Kaip visada, jo reikėjo ''vakar'' ir excellence vadovas Paulius į užklausą sureagavo greitai, aiškiai, o darbus komanda atliko laiku, kaip ir buvo sutarta. Komunikacija sklandi, maloni ir komanda akivaizdžiai dirba su dideliu entuziazmu. Į susitarimus žiūrėjo atsakingai ir įgyvendino visus įsipareigojimus.

VšĮ Demokratijos plėtros fondas projektų vadovė,
Sigita Galdikaitė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.