Tikslas - sukurti estetišką ir patrauklią reprezentacinę svetainę Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungai, o taip pat sukurti vidinį intranetą sąjungos nariams. Svetainės lankytojai galės patogiai rasti informaciją apie sąjungą, galimybę tapti nariu, organizuojamus renginius, aktualijas, kitą informaciją. Būsimoje svetainėje nariai galės prisijungti prie savo asmeninės paskyros bei turės prieigą prie vidinės sąjungos informacijos (narių registras, virtuali biblioteka, darbo skelbimai, kita). Svetainė turi būti pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (angl. responsive web design), o jos turinys valdomas per "WordPress" turinio valdymo sistemą (angl. content management system).

Estetiškas dizainas

Klientui itin svarbu įtvirtinti bei stiprinti savo reputaciją, todėl didžiulis dėmesys skirtas estetiško dizaino sprendimo sukūrimui.

Mobilus pritaikymas

Dalis lankytojų svetainę pasiekia mobiliais įrenginiais, todėl atliktas pritaikymas įvairiems įrenginiams (angl. responsive web design).

Prisijungimo sistema

Daugiau nei 200 sąjungos narių turi galimybę prisijungti prie savo asmeninės paskyros bei pasiekti vidinį svetainės intranetą.

Nario registracija

Kliento prašymu suprogramuota išskirtinė nario registracijos forma, kurioje užpildyta informacija išsaugoma duomenų bazėje.

Daugiakalbystė

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga yra tarptautinės bendruomenė narė, todėl svetainė pasiekiama ir anglų kalba.

Naujienlaiškio prenumerata

Įdiegėme galimybę užsiprenumeruoti sąjungos naujienlaiškį, jog lankytojai sužinotų apie aktualią informaciją pirmieji.

Kontaktų forma

Patogesniam susisiekimui su sąjungos administracija, suprogramavome kontaktų formą, kurias lankytojai gali užpildyti.

Narių registras

Prie vidinio intraneto prisijungę nariai gali matyti pilną narių sąrašą su nuotraukomis, darbovietėmis, pareigomis bei kontaktais.

Virtuali biblioteka

Sąjungos nariai turi prieigą prie išliekamąją vertę turinčios medžiagos (pasiskolintų knygų sąrašas, buvusių renginių prezentacijos).

Darbo skelbimai

Taip pat, kiekvienas sąjungos narys gali publikuoti darbo skelbimus, o kiti nariai gauna informaciją apie naujai įkeltus skelbimus.

Nustatymų keitimas

Kiekvienas LRVS narys gali koreguoti informaciją apie save, savo darbovietę, kontaktus, įkelti asmeninę nuotrauką.

"WordPress" TVS

Patogiam turinio valdymui, klientui įdiegta populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema - "WordPress".

LRVS nariams sukurta centralizuota platforma, kurioje greitai ir patogiai galima ne tik rasti reikalingą informaciją apie mūsų veiklą, bet ir registruotis į artimiausius LRVS renginius. Čia skelbiami narių kontaktai, darbo skelbimai, dalinamasi ryšių su visuomene srities literatūra. Svarbiausia, kad visa tai, LRVS bendruomenės patogumui, galima atlikti keliais mygtukų paspaudimais. Kuriant svetainę ne mažiau svarbus dėmesys skirtas ir reprezentacinei funkcijai. Mielai rekomenduojame svetainę kūrusios „excellence“ komandos vadovą Paulių visiems, kuriems reikia produktyviai dirbančio internetinių svetainių kūrimo eksperto. Jo dėka kai kurie iki tol buvę sudėtingi LRVS interneto svetainės administravimo procesai supaprastinti iki minimumo. Dėl svetainės funkcionalumo susilaukta nemažai pozityvių LRVS narių atsiliepimų.

LRVS Tarybos pirmininkė,
Lina Jakučionienė

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.