Tikslas - sukurti solidaus bei estetiško dizaino reprezentacinę svetainę "Veritas Ana" įmonei, kuri yra tarp lyderiaujančių gamintojų iš granito ir marmuro. Svetainėje lankytojai turės patogiai rasti aktualią informaciją apie gaminamus produktus (iš dirbtinio bei natūralaus akmens), teikiamas paslaugas, įgyvendintų projektų galeriją, kita. Taip pat, internetinė svetainė turės keletą navigacijų, tarp jų ir kairiame šone, per kurį lankytojai galės patogiai siųsti užklausas, atlikti kitus veiksmus. Svetainė turi būti pritaikyta mobiliesiems įrenginiams (angl. responsive web design), o jos turinys valdomas per "WordPress" turinio valdymo sistemą (angl. content management system).

Estetiškas dizainas

Klientas užima lyderiaujančias pozicijas savo rinkoje, todėl dizaino sprendimas yra itin solidus, estetiškas bei efektyvus.

Mobilus pritaikymas

Dalis lankytojų svetainę pasiekia mobiliais įrenginiais, todėl atliktas pritaikymas įvairiems įrenginiams (angl. responsive web design).

Keletas navigacijų

Patogumui sukurtos kelios navigacijos: vienoje yra tradicinė informacijos pateikimo struktūra, kitoje - kontaktų formos, paieška, kita.

Kontaktų formos

Patogesniam susisiekimui su viešbučio administracija, suprogramavome kontaktų formas, kurias lankytojai gali užpildyti.

Nuotraukų galerija

Įmonė yra įgyvendinusi daug projektų, tad sukurtos kelios nuotraukų galerijos, tarp jų ir atskirų prekės ženklų, spalviškumų, kita.

Paieškos funkcionalumas

Kadangi internetinėje svetainėje yra nemažai turinio, sukūrėme minimalistinę paieškos sistemą, kuria gali naudotis visi lankytojai.

Modaliniai langai

Dalis informacijos yra atvaizduojama modaliniuose languose, antai kontaktų forma, buveinės rekvizitai bei socialinių tinklų ikonos.

"WordPress" TVS

Patogiam turinio valdymui, klientui įdiegta populiariausia pasaulyje turinio valdymo sistema - "WordPress".

Tai šiuolaikiškas ir inovatyvus puslapis, kuris puikiai iliustruoja šių dienų vis judantį į priekį ir naujovių ieškantį verslą. Šis puslapis puikiai pritaikytas klientui, yra aiškus ir jame lengva rasti visą reikiamą informaciją. Tačiau ne mažiau svarbu ir tai, kad be funkcionalumo, šiame puslapyje taip pat dera ir estetiškumas.

UAB "Veritas Ana" prezidentas,
Darius Adutavičius

Su privatumo politika susipažinau ir sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi užklausos vykdymo tikslais.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.